Nye Fiat 500e, sett fra siden
Kampanje

Kampanje på Fiat 500e 2025 modell

Velg mellom 2,99% i fastrente i 3 år på lån* og leasing eller vinterhjul og 3 år
serviceavtale inkludert**

Velg mellom 3 ulike Fiat 500e modeller som Hatchback, 3+1 eller Cabrio.
Alle modellene har et rikt utstyrt  og følgende høydepunkter som standard utstyr:

  • 17 originale lettmetallfelger
  • Seter i økologisk skinn med Fiat monogram
  • Dashbord lakkert i bilens farge
  • Keyless entry og GO
  • LED front- og kjørelys
  • Selvkjørende nivå 2
  • 360 droneperspektiv med sensor og ryggekamera
  • Adaptiv cruisecontroll
  • 10,25 berøringsskjerm
  • 3 Isofix fester (2 bak og 1 foran)
  • Apple Careplay og Andriod Auto
  • Trådløst lader til mobil

 

*Priseksempel lån på Fiat 500e Hatchback La Prima

Lån:2 990,- pr mnd, 92.940,- innskudd, Totalpris 469.114,-

Bilpris 387.900,- EK 24%. Terminbeløp første 36mnd 2.990,- med 2,99% fasterente. Produktrente (pt. 7,95%) i resterende 84mnd. Totalt lånebeløp 299.955,- o/10 år, eff. Rente 5,88% kostnad 81.214,- totalt 469.114,- Produktrenten er flytende og følger normal renteutvikling etter kampanjeperioden. Lånet er gjennom BOS finans levert av DNB Bank ASA og det tas sikkerhet med salgspant i bil.

**Service avtale 36mnd eller 45000 km (det som inntreffer først)

Den perfekte bybilen

Nye Fiat 500 er fullpakket med unike funksjoner.

 

Elektriske Fiat 500 kjennetegnes av et moderne og kompakt design som er inspirert av sitt italienske opphav. Interiøret kombinerer italiensk eleganse med ledende teknologi. De nye utgavene av 500 har det klassiske 500-emblemet på rattet - en ikonisk signatur med en tydelig referanse til 1957-modellen.

Et stort batteri på 42kWh med inntil 310km rekkevidde gjør Fiat 500 til den perfekte bybilen. Med kjøremodusvelgeren får du mulighet til å velge ulike kjøreinnstillinger for ulike turer for å optimalisere strømforbruket, og når bilen må lades kan dette gjøres med 85 KW hurtiglading med DC.

Ved å trykke på knappen i dørhåndtaket kan du kan åpne og låse bilen helt nøkkelfritt med det elektriske låsesystemet. Inkludert er også automatisk klimasystem og vinterpakken som inneholder varme i forseter og ved vindusviskerne – perfekt for norske forhold!

 

Stil og sjarme som ikke går på kompromiss med sikkerheten

Fiat 500e Hatchback, Cabrio, 3+1 og (500)RED Cabrio sørger for en trygg kjøreopplevelse gjennom mange sikkerhetssystemer. Cruisekontroll, kjørefeltskontroll, autonom nødbremsassistent, trafikkskiltassistent, tretthetsovervåking, ryggekamera, LED kjøre- og baklys (halogen nær-/fjernlys), lyssensor, automatisk nødanrop ved ulykker og elektrisk parkeringsbrems er sikkerhetsutstyr som følger med bilen.

 

Tre unike utgaver

Hatchback

Inviter lyset, himmelen og omgivelsene rundt deg inn i bilen. Panoramasoltaket slipper inn lyset og skaper en god atmosfære i bilen.

Cabrio

Ta deg en kjøretur under åpen himmel og nyt frihetsfølelsen i den første elektriske kabrioleten med fire seter.

3+1

Fiat 500e 3+1 inviterer deg inn med sin nye "Magic door" - en ekstra dør som åpnes bakover. Denne unike løsningen gir enkel tilgang til baksetene og trekker samtidig designlinjer tildbake til den originale 500 fra 1957.

Noe mer du lurer på?

Bestill service

Her kan du enkelt bestille verkstedstime til bilen din online.

Finn forhandler

Finn din nærmeste Fiat forhandler.

Motta tilbud

Motta ett uforpliktende tilbud fra din Fiat forhandler.

Bestill prøvekjøring

Ønsker du å prøvekjøre en Fiat. Bestill prøvekjøring nå.